Overname supermarkt
27-08-2010


Op de druilerige avond van 26 augustus viel bij alle dorpelingen het A-4tje in de brievenbus met daarop de aankondiging dat na bijna 16 jaar de fam. De Haan stopt met de supermarkt in ons dorp. De winkel zelf gaat wel door en wordt, net als vroeger, weer een Spar.

Zoals ook al in 2006 werd overgegaan van Extramarkt naar een meer eigen formule incl. logo was ook nu de winkel weer toe aan verandering. Aangezien de leverancier geen mogelijkheden meer bood voor de toekomst moest er, om daarin mee te gaan, een andere richting worden gezocht.

Enige tijd geleden werden ze benaderd door de Spar- organisatie of er interesse was voor verkoop. Bert zelf is nu 45 jaar oud en is van mening dat wanneer je in je werkzame leeftijd nog eens wat anders wilt, dit een goed moment is. Zeker als het zo op je pad komt.

Hun opvolger Jacob van Slooten zal per 18 september de winkel al compleet hebben overgenomen. Wat Bert vanaf dan gaat doen weet hij nog niet en zijn vrouw Mareli probeert weer in de zorg aan de slag te gaan. Wat zij echter wel weten is dat ze in ons dorp blijven wonen.

Tollebeek mag trots zijn op feit dat wij een winstgevende buurtsuper hebben die wij hopelijk tot in lengte van dagen voorin ons dorp mogen hebben.