Dorpsfeest zaterdag
19-06-2010


De laatste dag van ons dorpsfeest had uiteraard de wedstrijd van Oranje tegen Japan als rode draad. Er was in de tent een prachtig mooi scherm waarop de wedstrijd goed te zien was en velen hebben dat ook gedaan. Zo’n 200, voornamelijk in het oranje gehulde kinderen en volwassenen, volgden vanaf 13:30 uur de verrichtingen van onze jongens.

Het Nederlands elftal won de wedstrijd met één tegen nul en kwalificeerde zich daarmee voor een vervolg in het toernooi. Einde wedstrijd betekende uiteraard niet dat het voorbij was. Al was er dit jaar geen zeskamp, de coaches van de buurtverenigingen moesten toch nog wel op komen draven.

Zittend op de pot en met het A, B en C in de hand moesten er vragen beantwoord worden. Een goed antwoord werd beloond maar een foute daarentegen werd afgestraft. Dat begon onschuldig met oranje haarverf uit een spuitbus tot satésaus of een zak bloem. Ploeg 9, De volkszangers, kwamen als beste van de plee af met slechts oranje haar.

’s Avonds was de tent weer open vanaf 21:00 uur en de band Hillstreet begon een uur of tien met hun optreden. Vanzelfsprekend waren er weer mensen verkleed op het thema Hollandse Helden of een variant daarop. Annie M.G. Schmidt en Leontien van Moorsel zijn twee bekende namen in onze landelijke geschiedenis.

Je eigen man kan je held zijn of de wc juffrouwen mogen ook wel een keer in het zonnetje gezet worden. Weer een andere variant waren de twee helden op sokken.


Ook verkleed, maar dan om echt op te treden, was de persiflage op André Hazes. Tijdens de pauzes van de band zong hij uit het repertoire van de wijlen volkszanger. Tijdens de optredens van de band bleek dat zij behoorlijk interactief waren. Menigeen stond op het podium en nummers aanvragen behoorde ook tot de mogelijkheid. Vooral het Nederlandstalige repertoire sloeg erg aan.

Uitslag Dorpsfeest 2010



Meer foto’s zijn te zien in ons fotoalbum.