Nieuws

Diana organiseert eigen concours
15-9-2007

Zaterdag 15 september heeft majorette vereniging Diana haar tweede concours van dit jaar gehouden in de Toernooihal te Creil.
Dit concours was wederom onder de auspiciën van de CBSD en we konden deze dag genieten van zo’n 140 deelnemers.
In diverse categorieën deden verschillende leden van Diana mee, hetzij met een solo-uitvoering, hetzij met een zgn. duo.

Ook deden er drie teams van Diana mee.
Allereerst het C-team die met een nieuwe show de vloer op mochten. Op muziek van Tarzan waren Manon Post, Lisanne Merks, Jedid-Jah van Eerde, Anne Marije Hoekstra, Chantal Hollegien en Christel Heukers best een beetje zenuwachtig. Maar het ging hartstikke goed, en dat voor de eerste keer! De meiden mochten de beker in ontvangst nemen.

Vlak daarna mocht het B-team de wedstrijdvloer betreden. Mariëlle Merks, Inge Leune, Erika Wakker, Marjolein Top, Marian Staal en Marijke Wakker deden ontzettend hun best om het netjes te doen en te blijven lachen op muziek van de musical ‘The Wiz’. Zij werden vijfde met 67.9 punten.
Als laatste deelnemer van de dag was het A-team aan de beurt. Hier nog een kwartet, maar in de toekomst zal het weer een team gaan worden. Op het nummer ‘Everybody’ van de Bluesbrothers swingden Rieke Heeringa, Diana Leune, Petra Remijn en Manouk Sijtsma de vloer over.
Na deze succesvolle dag heeft Diana nog één concours voor de boeg op 27 oktober in Wezep.
Ook zijn we al druk bezig voor de uitvoering op 26 januari in Creil.

(artikel gebaseerd op tekst van Renate Boons, foto’s van Renate Boons)