|
Eierengooien.
22-05-2007
In tegenstelling tot vorig jaar was deze editie van het jaarlijkse evenement wel gezegend met de aanwezigheid van mooi weer. Hemelvaartsdag 2007 was mede daardoor ook een zeer geslaagd spektakel. Maar liefst 110 koppels vertoonde hun gooi- en vangkunsten.
Ter gelegenheid van het 50 jarig bestaan van ons dorp, stelde het dorpsbelang gouden eieren beschikbaar. Ieder koppel had daarmee een extra ei tot hun beschikking. Zelf waren Hans van Dijke en Hilda de Boer ook niet te beroerd om het goede voorbeeld te geven.
De televisie was er ook weer eens bij en dat was ’s avonds te zien in “4 in het land”. Veel deelnemers dus en uiteraard winnaars. Anton Wijtvliet en Rolf van Dijk wonnen ook dit jaar weer met een afstand van bijna 61,30 meter. Rick Schot en Bart Rinsma (44,80 meter) en Stefan Jonkers en Bas van Dijke (43.65 meter) moesten genoegen nemen met de overige podiumplaatsen.
Foto 5
De jeugd deed het zeker niet verkeerd want Bas de Raat en Mark Staal kwamen tot een afstand van bijna 47 meter.
Foto’s: Arnold van Grunsven.
Klik voor vele andere foto’s HIER.
|
 |