Nieuws

Kids In Tennis
11 april 2007

Woensdagmiddag 11 april was het om 2 uur een gezellige drukte op de tennisbaan bij de Eendenkooi. Twee-en-veertig kinderen uit Tollebeek begonnen aan een sportieve kennismaking met tennis. Met medewerking van een professionele tennisleraar en 5 moeders was de organisatie van deze middag rondgezet door de tennisvereniging.
Tennisleraar Jan Hofland liet de hele groep lekker warm lopen.
Daarna gingen de kinderen een aantal tennisspellen doen, zoals de bal in een hoepel slaan, bal hoog houden, en natuurlijk ook even lekker een balletje slaan met de tennisleraar.
De score behaald bij de spelletjes werd bijgehouden en aan het eind van de middag waren er nog een aantal prijsjes te verdelen. Het werd een heel sportieve middag, met lekker weer en actieve kinderen. Lekker buiten bezig zijn blijft toch gewoon heel leuk, en tennis leek velen ook een leuke sport.
De tennisvereniging wil graag schooltennis gaan bieden: 8 lessen op de dinsdagmiddag voor 42 euro. Geef je op bij Dorien Meulendijks 651779, als er in totaal 16 kinderen zijn, dan kan het starten.