Dorpsschoonmaak | Donderdag 1 april 2004

Zaterdag 27 maart trok het Dorpsbelang, tezamen met gemeentelijke reinigingsdienst en vrijwilligers, er op uit om het dorpsvuil op te halen. Tegelijk met het ophalen werden ook andere werkzaamheden verricht.
Traditioneel waren er weer oud- dorpsvoorzitters op de vuilniswagens gezet om zo ook mee te helpen met deze klus.
Allereerst  reed de vuilnisauto naar het diepvriesgebouwtje alwaar de deur werd verwijderd en symbolisch door de “voorzitters” werd weggegooid.



Vervolgens gingen de bouwvakkers aan de slag om een nieuwe deur te plaatsen en oude voegen te verwijderen.



Door linksaf de Havik in te rijden vervolgde de vuilnisauto zijn route en kwamen ze menig bult afval tegen.



Terwijl deze werkzaamheden voortgingen waren andere vrijwilligers bezig met het uitgraven en verplaatsen van de vlaggenmasten bij het kunstwerk een de St. Hubertusplaats. Ook de tegels rondom het kunstwerk werden alvast op een aanhangwagen gelegd en afgevoerd.



De vlaggenmasten krijgen een nieuwe bestemming op de oude loswal. Met behulp van een minikraan van Mulder BV werden ze weer netjes geplaatst.